Menu
Bez kategorii

Nowy dom.

Wracam po raz kolejny po długiej przerwie. Tyle się dzieje, że brakło czasu na chwilę dla siebie i mojego kochanego bloga ?

Jestem po kolejnej przeprowadzce. Nie mogłam się zaklimatyzować na poprzednim mieszkaniu i po raz kolejny uśmiechnęło się do mnie szczęście i udało mi się wynająć mieszkanko w pięknym miasteczku i z widokiem na morze ? mamy tu z Laurą o wiele więcej miejsca a sąsiad to miły i pomocny Pan którego znam z pracy. Dom jest stary i potrzebuje trochę ” miłości ” ale myślę, że ma potencjał i z czasem stworzymy sobie tu Nasz wymarzony kącik ? Nie ukrywam, że kolejna przeprowadzka znowu mnie strasznie zmęczyła psychicznie i zawsze to jest dla mnie stres bo myślę o Laurze ale ona na szczęście świetnie się zaklimatyzowła i lubi to miejsce tak samo jak ja ☺

kwiatuszki już posadzone a pogoda w tym roku w Norwegii naprawdę dopisuje. Oslo wczoraj było najcieplejszą stolicą w Europie ? a my mamy ok 10 minut spacerkiem do plaży ?

Do tego wszystkiego doszła nowa praca. Dużo osób mnie pyta kiedy ja mam czas wolny no ale narazie na pierwszym miejscu stawiam naszą przyszłość i żeby Nam niczego nie brakowało a imprezy raczej zostawiam na później ? a na drobne przyjemności czas się znajdzie zawsze. Poza tym traktuje też nową pracę jako możliwość poznania nowych ludzi i nauczenia się lepiej języka. Przyjemne z pożytecznym ?

Praca i ciągle zajęcie pomaga mi też zapomnieć o problemach. Ciężko mi sobie znaleźć miejsce kiedy Laura jest u taty. Muszę w końcu też skończyć z życiem samotnika i w końcu zacząć znowu ” wychodzić do ludzi „.

Na szczęście jest lato i miasteczko w którym mieszkam tętni życiem. Jest dużo turystów i fajnych miejsc w których można spędzić czas. Stavern jest piękne !

Brak komentarzy

    Zostaw komentarz